Opakowania eksportowe, lądowe, morskie, lotnicze

Oferujemy opakowania eksportowe, lądowe, morskie i lotnicze. Wiemy, jakie warunki powinny spełniać zabezpieczenia przeznaczone na każdy z rodzajów transportu. Niezależnie od tego, czy Państwa przesyłka ma przebyć drogę morską, powietrzną, czy lądową, nasi fachowcy zabezpieczą ją przed wszystkimi możliwymi czynnikami szkodliwymi, jak np. działanie soli morskiej na metale.

Zamawiając u nas opakowania eksportowe, lądowe, morskie i lotnicze mogą Państwo liczyć na szybką realizację zamówienia, najwyższe standardy obsługi klienta i jasne warunki współpracy. Zajmujemy się przygotowywaniem na zamówienie skrzyń drewnianych do transportu, które doskonale sprawdzą się przy transporcie części do dużych maszyn, elementów różnego rodzaju konstrukcji stalowych. Zapewniamy fachowe doradztwo w wyborze opakowania eksportowego. Nasi pracownicy wiedzą, jakie produkty najlepiej sprawdzą się przy realizacji danego zlecenia. Na szeroką skalę wykorzystujemy folię termokurczliwą oraz inne rodzaje folii, które zabezpieczają m.in. jachty, samochody i inne maszyny przed zarysowaniami i czynnikami odpowiedzialnymi za korozję metali (np. sól morska, substancje chemiczne). Upewniamy się, że folia dokładnie przylega do powierzchni przesyłki, bo tylko wtedy w pełni spełnia swoją funkcję.

Warto zlecić nam zabezpieczenie przesyłki transportowanej drogą morską, powietrzną lub lądową. Zapakujemy każdy przedmiot lub maszynę tak, by pozostała nieuszkodzona nawet podczas bardzo długiej podróży. Jeśli mają Państwo pytania, zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego. Po zapoznaniu się ze zleceniem przedstawimy wstępna wycenę i warunki współpracy.