Skrzynie drewniane do transportu

Zajmujemy się produkcją skrzyń drewnianych do transportu, które wykonujemy z najwyższej jakości materiałów. Skrzynie na wymiar doskonale zabezpieczają różnego rodzaju przesyłki, które mają pokonać długą drogę morską, lądową lub powietrzną.

Najczęściej wybieranym zabezpieczeniem przesyłek są skrzynie drewniane do transportu. Są wytrzymałe i umożliwiają łatwe przewożenie i przepakowywanie przedmiotów. Można też łatwo umieścić na nich wyraźne oznaczenia dotyczące tego, jak postępować z pakunkiem lub gdzie ma on trafić. Jesteśmy polskim producentem skrzyń drewnianych do transportu, dlatego jesteśmy w stanie dostosować ich wygląd do indywidualnych preferencji klienta (dostosować kolor, dodatkowo wyposażyć w okucia lub zamki). Tego rodzaju pakowania mogą być wykorzystywane do przewożenia ciężkich, pojedynczych elementów (np. części do maszyn), ale też doskonale zabezpieczą towary składające się z wielu małych elementów.

Dlaczego warto nam zaufać? Zapakowaliśmy już tysiące przesyłek: zarówno małych i bardzo delikatnych przedmiotów, ogromnych części do maszyn i elementów konstrukcji stalowych, jak i całych maszyn budowlanych, jachtów, samochodów. Wiemy, jak przygotować niemal każdy przedmiot, by był bezpiecznie przetransportowany samochodem ciężarowym, samolotem lub statkiem.

Oznaczenia na skrzyniach transportowych

Nasze skrzynie transportowe mają stosowne, trwałe oznaczenia, zawsze odpowiednio dobrane do zawartości. Transport i kontrola ładunków z nadanymi znakami graficznymi przebiega szybko i nie wywołuje wątpliwości. Oznaczenia informacyjne umożliwiają rozpoznanie podstawowych cech ładunku oraz docelowego przeznaczenia. Skrzynie są produkowane zgod. ze standardami IPPC.